Kariera

Specjalista ds. obsługi zamówień

Praszka, Opolskie

Liczba miejsc: 1

Wydrukuj ofertę

Typ umowy- umowa o pracę

Wymiar pracy- pełny etat

Miejsce prace- Praszka, Opolskie

Wymagane doświadczenie- Tak

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i wstępna analiza pod względem zgodności danych, cen zamówień bezpośrednio od klientów jak i z Działu Handlowego,
  • Uzgadnianie terminów realizacji zamówień,
  • Dbałość o właściwy przepływ informacji pomiędzy klientami, a jednostkami organizacyjnymi firmy,
  • Koordynowanie terminów i realizowanie dostaw do klientów,
  • Nadzór i kontrola jakości nad wyprodukowanym produktem,
  • Tworzenie raportów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie/ znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność budowania i utrzymywaniu długotrwałych relacji biznesowych,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy; umiejętność planowania i ustalania priorytetów,
  • Umiejętność pracy pod presja czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem klasy ERP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w prężnie działającej międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie doświadczenia i wielu innych umiejętności.
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinasowanie do karty Multisport
  • Program rekomendacji pracowników
  • Dofinasowanie do SmartLunch

Aplikacje prosimy przesłać na adres: kadry1@blyss.pl

Informujemy, że Administratorem danych jest  Blyss Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Praszce, przy ul. Fabrycznej 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prześlij CV

* pola obowiązkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz
z trzema poniższymi klauzulami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie innych danych osobowych niż wynikające z Kodeksu Pracy i odrębnych ustaw na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych biometrycznych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Treść klauzul może być zawarta bezpośrednio na aplikacji bądź w treści e-maila.

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.