Kariera

Operator maszyn CNC

Kowale, Opolskie

Liczba miejsc: 1

Wydrukuj ofertę

Wymiar pracy- Pełny etat

Typ umowy- Umowa o pracę

Miejsce pracy- Kowale, Opolskie

Wymagane doświadczenie- Tak

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyny CNC- LASER CO2
  • Dobór narzędzi potrzebnych do obróbki - ustawienie maszyny
  • Dbanie o bezpieczeństwo podczas wykonywania wszystkich zadań
  • Dbanie o laser, narzędzia i zapewnienie prawidłowej jakości pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenia przy obsłudze maszyn CNC
  •  Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Umiejętność pracy w zespole + zaangażowanie

Mile Widziane

  • Opracowanie programów do CNC
  • Doraźne prace serwisowe
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Uprawnienia na suwnicę

Oferujemy

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji,
  • szkolenie wdrożeniowe.
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinasowanie do karty Multisport
  • Dofinasowanie posiłków SmartLunch
  • Program rekomendacji pracowników

Aplikacje prosimy przesłać na adres: kadry1@blyss.pl

Informujemy, że Administratorem danych jest  Blyss Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Praszce, przy ul. Fabrycznej 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prześlij CV

* pola obowiązkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz
z trzema poniższymi klauzulami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie innych danych osobowych niż wynikające z Kodeksu Pracy i odrębnych ustaw na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych biometrycznych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Treść klauzul może być zawarta bezpośrednio na aplikacji bądź w treści e-maila.

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.